Kontaktujte mě na čísle 605 910 502

Je vaším snem cítit se skvěle, shodit přebytečná kila, žít zdravě, sportovat, nebo konečně přestat kouřit?

Specializuji se na Celostní poradenství výživy a životního stylu přes 19 let.

Pracuji s unikátní velmi progresivní metodou Somatické koučování® a individuální terapie, přes práci s podvědomím. 

Nastartujeme váš zdravý životní styl

Chcete už konečně zhubnout, začít se sportem, s lepší stravou, nebo třeba přestat kouřit? Být spokojeni s tím, jak vypadáte?

Změna pro tělo, úleva pro mysl

Tělo a mysl jsou dvě spojené nádoby. Nemůžete být spokojeni, když se ve svém těle necítíte příjemně? Redukce váhy, odnaučení se nezdravých návyků a změna životního stylu se neodrazí jen na vaší vizáži. Budete se konečně cítit sami sebou, plní síly a sebevědomí. Tak pojďme do toho!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 19511141_10155234570241068_7038966816906989318_n.jpg.

Co právě řešíte:

Řeším zdraví a kondici

Hledám životní rovnováhu – potřebuju změnu!

 “Cítím, že se u mě něco mění, nestravuji se skoro vůbec zdravě a poslední dobou se začínám cítit čím dál hůře. Na vyváženou, nebo zdravou stravu nemám vůbec čas.”

Společně dostaneme vaši váhu, kondici, nebo zdravotní stav trvale pod kontrolu.  Pojmenujeme zdroje problémů a najdeme cestu ven. Vše vyřešíme komplexně a přitom na vaši míru“.

Jsem před kolapsem – potřebuju úplný restart.

Potřebuji zhubnout!

“Poslední dobou na mě stres doléhá ze všech stran. Přejídám se, kouřím, piju. Cítím se sebou velkou nespokojenost. Cítím, že je čas na větší změnu. Je nevyhnutelné, že buď něco hodně změním, nebo se zhroutím! Chci dát svému zdraví šanci.”

Žijete v neustálém stresu?  Možná si to zatím neuvědomujete, ale většina vašich zlozvyků pochází právě ze stresu. Psychická pohoda je základ, od kterého se odvíjí váš budoucí úspěch. Naučím vás, jak ji dosáhnout a výrazně si zlepšit své zdraví.

Potřebuju svou stravu, kondici, životní styl a zdraví posunut na další level.

Chci zvýšit sportovní výkon, kondici…

“Mám nastavený celkem fungující režim týdne a měsíce. Sem tam mi něco ujede, ale jinak plním, co mám naplánováno. Chtěl bych své návyky posunout dál, ale cítím, že sám/sama už na to nestačím.”

Svou životosprávu jste dotáhli daleko. Teď potřebujete parťáka, který vám poradí, co dělat lépe, a nakopne vaši motivaci. Posunu vás na další level.


Vytvořil jsem balíček vyšetření, konzultací, pravidelné motivace a doporučení, plně respektující nastavení vašeho organismu. Hlavní záměr je na dosažení vašich cílů. Má tři důležité fáze:

1. Úvodní schůzka

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je analýza_těla.jpg.

Sejdeme se v mém studiu a společně zjistíme vaši výchozí situaci. Jaký je váš zdravotní stav? Jaké vaše životní návyky? A co s nimi můžeme dělat? Na úvodní schůzce si řekneme, kam se chcete posunout a jak to uděláme.

Na profesionálním tělesném analyzéru Tanita (používají různá zdravotnická zařízení) změříme vaše výchozí hodnoty:

– hospodaření těla s vodou

– aktivní svalovou hmotu (ruce, nohy, břicho)

– pevnost kostí a zda nejsou přetěžovány

– podkožní tuk

– viscerální tuk (okolo vnitřních orgánů)

– metabolický věk

– somatotyp

– bazální metabolismus (klíčová hodnota pro vaše zdravé hubnutí).

Na základě měření se dozvíte, jaké hodnoty máte v pořádku a co je možné udělat pro změnu k lepšímu u těch ostatních.

Zjistíte kdy a kolik přesně pít vody, přijímat bílkovin, tuků a sacharidů. Také se dozvíte, jak si vše správně rozdělit do porcí a zrychlit tak svůj metabolismus. Řekneme si, jak to vše zvládat každý den jednoduše, bez nutnosti vážit si potraviny na kuchyňské váze, nebo počítat kalorie.

Stručně rozebereme vaši životosprávu – jídelníček, pitný a pohybový režim, zvládání stresu a celkový zdravotní stav.

Nebojte, žádné složitosti, zcela jednoduše a s postupnými snadnými postupy, jak vše zvládat krok za krokem a hlavně snadno, rychle a bezpečně.

Zkušenosti v tomto směru mám přes 18 let, spolupráce se mnou je bezpečná.

Nejde o žádné diety, jde o udržitelný velmi jednoduchý systém postupného zlepšování ke zdravějšímu životnímu stylu a zdravější stravě.

K tomu máte moji podporu kouče a terapeuta = motivátora a trenéra sebeřízení = jak vše snadno nastavit a zvládat ve svém jakkoliv uspěchaném složitém životě. Vždy to lze, když se ví jak na to.

Tvořím poradenství vždy na míru vašim potřebám a cílům – na zhubnutí, přibrání, vyživení, detoxikaci, na sportovní výkony, přípravu na těhotenství, různé stupně vegetariánství, období přechodu, při různých nemocech – na regeneraci…

Probereme si také organizaci času – jak změny v jídelníčku, pohybu, regeneraci a případné celkové změně životního stylu reálně dokázat dodržovat dlouhodobě, jak to stíhat a přitom mít čas, energii a prostor i na další věci.

2. Setkání s průběžnými změnami

V intervalu jednoho až dvou týdnů se budeme setkávat a krok po kroku nastavovat návyky, které povedou k vysněnému cíli. Návyky, jídelníček, vhodný pohyb či cvičení pro vás pravidelně upravím a vylepším.

3. Nastavení nového směru

Na poslední schůzce zhodnotíme, čeho jste za několik posledních týdnů či měsíců dosáhli. Budete vědět, jak změnu udržet a udělat z ní nový životní směr. Už bez JOJO efektu!

80 % úspěchu je začít! Se mnou máte podporu na telefonu/fb i mezi dalšími setkáními a zkušenosti přes 18 let konzultování a vedení lidí ve změně životního stylu a stravování.

 

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je woman-570883_1920.jpg.

Ozvěte se a vydáme se na cestu vašeho zdravého a šťastného života.

Telefon na mě je +420 605 910 502

Napište mi na Facebook

Napište mi na LinkedIn

Těším se na vás.