Nastartujeme váš zdravý životní styl

Chcete už konečně zhubnout, začít se sportem, s lepší stravou, nebo třeba přestat kouřit? Být spokojeni s tím, jak vypadáte?

 

Změna pro tělo, úleva pro mysl

Tělo a mysl jsou dvě spojené nádoby. Nemůžete být spokojení, když se ve svém těle necítíte příjemně? Redukce váhy, odnaučení se nezdravých návyků a změna životního stylu se neodrazí jen na vaší vizáži. Budete se konečně cítit sami sebou, plní síly a sebevědomí. Tak pojďme do toho!

 

Problémy, se kterými vám pomohu:

Zdravé stravování – “životní rovnováha”

“Cítím, že se u mě něco mění, nestravuji se zdravě a poslední dobou se začínám cítit hůře. Na řešení vyvážené, nebo zdravé stravy nemám čas.”

Společně dostaneme vaši váhu trvale pod kontrolu.  Pojmenujeme zdroje problémů a najdeme cestu ven. Vše řešíme komplexně a přitom vám na míru.

 

Změna životního stylu – “aktivní restart”

“Poslední dobou na mě stres doléhá ze všech stran. Přejídám se, kouřím, piju. Cítím se sebou velkou nespokojenost. Je čas na velkou změnu. Chci dát svému zdraví šanci.”

Žijete v neustálém stresu?  Možná si to zatím neuvědomujete, ale většina vašich zlozvyků pochází právě ze stresu. Psychická pohoda je základ, od kterého se odvíjí váš budoucí úspěch. Naučím vás, jak jí dosáhnout.

 

Zdravý životní styl – “udržovací fáze”

“Mám nastavený celkem fungující režim týdne a měsíce. Sem tam mi něco ujede, ale jinak plním, co mám naplánováno. Chtěl bych své návyky posunout dál, ale cítím, že sám/sama už na to nestačím.”

Svou životosprávu jste dotáhli daleko. Teď potřebujete parťáka, který vám poradí, co dělat lépe, a nakopne vaši motivaci. Posunu vás na další level.

Jak změna životního stylu probíhá?

Vytvořil jsem balíček vyšetření, konzultací, pravidelné motivace a doporučení, plně respektující nastavení vašeho organismu. Má tři důležité fáze:

 

1. Úvodní schůzka

Sejdeme se v mém studiu a společně zjistíme vaši výchozí situaci. Jaký je váš zdravotní stav? Jaké vaše životní návyky? A co s nimi můžeme dělat? Na úvodní schůzce si řekneme, kam se chcete posunout a jak to uděláme.

Na profesionálním tělesném analyzéru Tanita změříme vaše výchozí hodnoty:

– hospodaření těla s vodou

– aktivní svalovou hmotu (ruce, nohy, břicho)

– pevnost kostí a zda nejsou přetěžovány

– podkožní tuk

– viscerální tuk (okolo vnitřních orgánů)

– metabolický věk

– somatotyp

– bazální metabolismus (klíčová hodnota pro vaše zdravé hubnutí).

Na základě měření se dozvíte, jaké hodnoty máte v pořádku a co je možné udělat pro změnu k lepšímu u těch ostatních.

Zjistíte kdy a kolik přesně pít vody, přijímat bílkovin, tuků a sacharidů. Také se dozvíte, jak si vše správně rozdělit do porcí a zrychlit tak svůj metabolismus. Řekneme si, jak to vše zvládat každý den jednoduše, bez nutnosti vážit si potraviny na kuchyňské váze, nebo počítat kalorie.

Stručně rozebereme vaši životosprávu – jídelníček, pitný a pohybový režim, zvládání stresu a celkový zdravotní stav.

 

Nebojte, žádné složitosti, zcela jednoduše a s postupnými snadnými postupy, jak vše zvládat krok za krokem a hlavně snadno, rychle a bezpečně.

Zkušenosti v tomto směru mám přes 12 let, spolupráce se mnou je bezpečná.

 

Nejde o žádné diety, jde o udržitelný velmi jednoduchý systém postupného zlepšování ke zdravějšímu životnímu stylu a zdravější stravě.

K tomu máte moji podporu kouče = motivátora a trenéra sebeřízení = jak vše snadno nastavit a zvládat ve svém jakkoliv uspěchaném složitém životě. Vždy to lze, když se ví jak na to.

Tvořím poradenství vždy na míru vašim potřebám a cílům – na zhubnutí, přibrání, vyživení, detoxikaci, na sportovní výkony, přípravu na těhotenství, různé stupně vegetariánství, období přechodu, při různých nemocech – na regeneraci…

Probereme si také organizaci času – jak změny v jídelníčku, pohybu, regeneraci a případné celkové změně životního stylu reálně dokázat dodržovat dlouhodobě, jak to stíhat a přitom mít čas, energii a prostor i na další věci.

 

2. Setkání s průběžnými změnami

V intervalu jednoho, nebo dvou týdnů se budeme setkávat a krok po kroku nastavovat návyky, které povedou k vysněnému cíli.

 

3. Nastavení nového směru

Na poslední schůzce zhodnotíme, čeho jste za několik posledních týdnů dosáhli. Ukážeme si, jak změnu udržet a udělat z ní nový životní směr.

50 procent úspěchu je často začít. Se mnou máte podporu na telefonu/fb i mezi dalšími setkáními a zkušenosti přes 15 let konzultování životního stylu a stravování.

 

Ozvěte se a vydáme se na cestu vašeho zdravého a šťastnějšího života.

Telefon na mě je +420 605 910 502

Napište mi na Facebook

Napište mi na LinkedIn

Těším se na vás.