Kontaktujte mě na čísle 605 910 502

Společně najdeme vaše nejlepší já

 

Kariérní růst s sebou nese mnoho překážek. Abyste obstáli, nestačí pilovat svou odbornost, tzv. “hard skills”. Naučím vás, jak uspět v mezilidských vztazích. Jak zvládat (nejen) pracovní situace, aby končily přínosem (win-win) pro obě strany.

 

Naučím vás:

 

Zdravě komunikovat

Naučíte se komunikovat s ostatními tak, aby to bylo příjemné vám i vašemu okolí. Pomohu vám zlepšit vaše vystupování.

 

Řešit konflikty

Každý člověk je jiný. Každý člověk potřebuje a chce něco jiného. Konflikty jsou přirozená součást života. Naučím vás, jak je řešit ke spokojenosti všech / s lehkostí a elegancí.

 

Vést a řídit lidi

Už dlouho neplatí, že vedení lidí je o diktování vašeho názoru. Správný lídr pomáhá jednotlivým členům týmu k úspěšnému zvládání jejich práce. Ukážeme si, jak na to.

 

Time management

Stanovovat si realistické termíny. Chodit na čas. Určit si priority dne. Time management je jednou z nejdůležitějších dovedností v pracovním i osobním životě.

 

Týmovou spolupráci

Práce v týmu je náročná hned z několika aspektů. Ukážeme si, kdy ukázat emoce a kdy naopak udržet chladnou hlavu. Kdy se prosadit a kdy naopak dát prostor ostatním. A mnoho dalších aspektů týmové spolupráce.

 

Práci se stresem

Jsme bombardovaní požadavky. Práce. Rodina. Společnost. Jak zvládat příliv povinností? Dá se najít cesta z nepřetržitého kola. Ukážeme a zažijeme si jak.

 

Prezentační dovednosti

Ani skvělé nápady se samy neprodají. Naučím vás, jak prezentovat s lehkostí a bez trémy. Jak předávat myšlenky, které stojí za předání.

 

Vyjednávání a argumentace

Často vás přebije argumenty někdo jenom proto, že je výřečnější. Nebo naopak nevíte, jak ostatní přesvědčit nenásilně a prostě je k souhlasu “dotlačíte”. Naučíte se, jak zdravě argumentovat, vyjednat si co potřebujete bez manipulací a bez nátlaku

 

Proč se učit sebeřízení a soft skills?

Každý máme pro něco talent. Ale talent sám nestačí. Sebeřízení a soft skills nám pomáhají rozvíjet náš potenciál směrem k sobě, ale i navenek ve vztahu ke spolupracovníkům a obchodnim partnerum, klientům a rodině.

 

Staňte se svým nejlepším já.

 

Jak konzultace probíhá?

 

  1. Zjištění problému + jak na tom pracovali doteď + co vám dosud šlo
  2. Budování a posilování vašich silných stránek = jádro konzultace
  3. Pravidelná reflexe vašeho pokroku + aplikace do vlastního života

 

50 procent úspěchu je často začít. Se mnou máte podporu na telefonu/fb i mezi dalšími setkáními a zkušenosti přes 15 let.

Ozvěte se a vydáme se na cestu vašeho pozitivního růstu.

Telefon na mě je +420 605 910 502.

Napište mi na Facebook

Napište mi na LinkedIn